Neohodnotené

Záťažová vesta DBX BUSHIDO DBX-W24B.3 1-50 kg

Skladom
Kód: 30-B1-632
Značka: BUSHIDO
€234
Kategória: Záťažové vesty
Záruka: 24
Hmotnosť: 50 kg

Záťažová vesta DBX BUSHIDO DBX-W-24B.3 nájde uplatnenie pri tréningu profesionálnych športovcov alebo pri rekreačnom tréningu. Jej hlavnou funkciou je dodatočné zaťaženie svalov počas fyzickej aktivity. Používaním záťažovej vesty dosiahneme rýchlejšie požadované výsledky.

Vesta má 24 vreciek - 12 vreciek v 2 radoch na prednej strane a 12 vreciek v 2 radoch na zadnej strane - vrecká sú prekryté lemom na suchý zips. Vložku tvorí odolný "rukáv" so zipsom, ktorý je prekrytý manžetou na suchý zips. Výplň vreciek sa dodáva v samostatnom balení a pozostáva z oceľových, pozinkovaných "šošoviek". Pred prvým použitím sa vrecká musia naplniť granulátom podľa aktuálnych požiadaviek na celkovú hmotnosť. Do každého vrecka sa zmestia 2 kg záťaže.

Dva bočné popruhy umožňujú dokonalé prispôsobenie vesty postave. Pri správnom nastavení držia vestu pevne na mieste a zároveň umožňujú maximálnu voľnosť pohybu.

DBX-W-24B.3 je vyrobená zo špeciálne tkaného polyesteru - Codura, ktorý je mimoriadne odolný voči roztrhnutiu a prepichnutiu. Codura sa používa aj na výrobu turistických batohov, nepriestrelných viest a motocyklového oblečenia. Na vnútornú stranu bol použitý príjemný a hladký materiál.

Vrchná polovica vesty je doplnená reflexným pásikom, ktorý zvyšuje bezpečnosť za šera a tmy - vesta je preto ideálnym doplnkom napríklad pre bežcov.


Špecifikácie:

  • Materiál: polyester, oceľ
  • Nastavenie šírky
  • Pohodlné polstrovanie z materiálu na vnútornej strane vesty
  • Súčasťou je 24 vložiek
  • Hmotnosť: 50 kg (+/- 1 kg)

Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: