Záťažový/tréningový postroj DBX BUSHIDO DBX P1 Strenght Harness

Kód: 30-B1-612
Neohodnotené
Značka: BUSHIDO
€41
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis


Postroj DBX P1 Strenght Harness je určený na zvýšenie tréningovej záťaže. Okrem postroja nájdete v balení aj elastický expandér a pevný popruh, ktoré môžete použiť podľa svojich aktuálnych potrieb.
Postroj sa dá napríklad pripojiť popruhom k záťažovým sánkam, aby sa zvýšila fyzická záťaž, alebo expandérom k rebríkom, aby sa zvýšil dynamický odpor. Rozšírenie a popruh sa dajú pripojiť, aby sa zväčšil dosah postroja.

Postroj je vyrobený z pevného polyesterového popruhu širokého 5 centimetrov. Predná časť postroja je široká 7,5 cm a je zošitá z viacerých vrstiev pre maximálnu pevnosť. Horizontálny popruh má 4 vrstvy a ramenné popruhy majú 2 vrstvy. Za chrbtom má postroj dĺžkovo nastaviteľný popruh s robustnou prackou, vďaka správnemu nastaveniu dĺžky budete mať istotu, že postroj nespadne ani počas intenzívneho tréningu. Postroj je zakončený 4 oceľovými okami trojuholníkového tvaru. Tvarované oká rovnomerne zaťažujú popruhy, čím zabraňujú ich krúteniu a predlžujú tak životnosť postroja.

Expandér je vyrobený z pevnej gumy obalenej polyesterovou rúrkou, ktorá chráni gumu pred poškodením. Expandér má v pokoji 150 centimetrov a dá sa natiahnuť až na 2,5 metra. Oba konce sú vybavené karabínou - na jednom konci na pripevnenie k postroju a na druhom konci k pevnému bodu (rebríky, záťažové konštrukcie, stojan na činky). Expandér možno použiť napríklad pri tréningu na boxovacom vreci a všade tam, kde chcete trénovať dynamiku alebo obmedziť pohyb vpred.

Pevný popruh je dlhý 2 metre, pozostáva z 2 vrstiev polyesteru zošitých dohromady a rovnako ako expander má na každom konci karabínu a používa sa predovšetkým na ťahanie bremien. Šírka remienka je 2,5 cm.

Špecifikácie:

  • Materiál: polyester, guma
  • Dĺžka expandéra: 1,5 - 2,5 metra
  • Dĺžka popruhu: 2 metre

Upozornenie:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka 24 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: