Neohodnotené

Rozperný kruh pre reťaze boxovacieho vreca DBX BUSHIDO R40.2

Skladom
Kód: 30-B5-025
Značka: BUSHIDO
€13
Kategória: Chrániče
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.3 kg

Náplň každého boxovacieho vreca sa postupne zhutňuje, čím sa v hornej časti vreca vytvorí prázdny priestor, ktorý sa pod váhou vreca s reťazami začne stláčať. Tým sa zhoršuje vizuálny efekt a zmenšuje sa tréningová plocha. Použitie obručí na reťaziach vreca zabezpečuje, že si vrece vždy zachová svoj pôvodný tvar, čím poskytuje atraktívny vzhľad a optimálne technické parametre. Použitie obruče sa odporúča najmä vtedy, keď sa štandardná dĺžka reťazí skráti z dôvodu malej tréningovej plochy (čím kratšie sú reťaze, tým väčší je tlak reťazí na povrch vreca).

Pri tréningu na vaku sa nosné popruhy často prekrútia. Takéto skrútenie vedie k nerovnomernému rozloženiu hmotnosti vreca na popruhy, čo môže spôsobiť ich rýchlejšie opotrebovanie alebo roztrhnutie vo švíkoch. Použitie obruče zabezpečuje prirodzené vyrovnanie popruhov a zabraňuje ich krúteniu počas tréningu.

Obruč DBX BUSHIDO R40.2 sa skladá zo skrutkovacej obruče a 4 svoriek, ktoré upevňujú obruč na 2 protiľahlé reťaze. Skrutkovacia obruč sa dá rozobrať a prevliecť cez oká samotných reťazí.

Vyobrazené reťaze nie sú súčasťou balenia.


Špecifikácie:

  • Materiál: oceľ
  • Priemer obruče: 40 cm
  • Priemer drôtu: 8 mm
  • Počet svoriek: 4 ks

Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: