KRE-ALKALYN® 1500 120kaps.

Kód: 6200
Neohodnotené
Značka: NUTREND
€27,40
Skladom

KRE-ALKALYN® 1500 je modernou patentovanou formou kreatínu. Vyniká schopnosťou vysokej stability v tráviacom trakte a absorpciou v organizme. Obecne platí, že čím je pH výsledného roztoku nižšie, tým rýchlejšie kreatín degraduje (mení sa) na „nefunkčný“ kreatinín. Ak pH stúpne nad 7, degradácia kreatínu sa spomaľuje, až sa zastaví. KRE-ALKALYN® má pH 12. V jednej dávke získate 1500 mg kreatínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

KRE-ALKALYN® 1500 má pH okolo 12, čo vo výslednom roztoku spôsobuje vysokú stabilitu v tráviacom trakte a nehrozí tak degradácia kreatínu na kreatinín.

KRE-ALKALYN® 1500 je určený pre: športovcov, ktorí sa usilujú o zlepšenie svalovej sily a zvýšenie intenzity tréningu.

  • 1500 mg KRE-ALKALYNU v dávke
  • vďaka zásaditému pH (12) vysoká stabilita kreatínu

Odporúčané dávkovanie produktu KRE-ALKALYN® 1500: pre zvýšenie športovej výkonnosti a sily: 1-2 kapsuly cca 45-60 minút pred začiatkom športového výkonu. Možno tiež užiť 1-2 kapsuly krátko po ukončení športového výkonu. Maximálne použite 2 kapsuly denne. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte minimálne 4-6 týždňov pauzu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie produktu KRE-ALKALYN® 1500: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehrýzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Vyskúšajte tiež ďalšie varianty kreatínových produktov:Náš TIP:
Používajte kreatínové produkty vždy v kombinácií so sacharidmi - odporúčame MASS GAIN. Pripravte si sachariďák a s ním zapite kapsule KRE-ALKALYNu. Zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť dodaného kreatínu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: