Vážení zákazníci, z dôvodu zvýšeného počtu objednávok posúvame termín vybavenia objednávky, Vaše objednávky budú vybavené do lehoty 14 dní. Týka sa to prevažne tovaru od výrobcu K-Sport. Snažíme sa aj napriek tomu vybavovať objednávky čím skôr.

Boxerské rukavice BUSHIDO ARB-431

Kód: 6026/10O2 6026/12O2 6026/14O2 6026/16O 6026/10O3 6026/12O3 6026/14O3 6026/16O2 Zvoľte variantu
Neohodnotené
Značka: Bushido DBX
€39
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variantu
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Profesionálne rukavice Bushido Muay Thai ARB-431 sú vyrobené z vysoko kvalitnej hovädzej kože, ktorá zaručuje veľmi vysokú pevnosť a flexibilitu. Pre tento model sa používa technológia Advance Tech, ktorá spočíva v zabezpečení zápästia s troma silnými vložkami, ktoré sú anatomicky ušité do tela rukavíc. Dve hlavné vložky v prednej časti rukavíc spĺňajú úlohu pridania ďalších zápästí počas zdvihu. Tretia vložka je umiestnená vzadu a zvyšuje pohodlie tejto rukavice.
Použitie dvojitého protiľahlého systému suchého zipsu dokonale stláča na zápästie, ktoré chráni a zabraňuje jeho posúvaniu. Rukavice sú naplnené špeciálnou tvrdenou penou, ktorá je odolná voči stlačeniu a deformácii, takže si rukavice zachovávajú svoj tvar aj po mnohých mesiacoch tréningu. Technológia ActivClima bola použitá v rukaviciach, čo zabezpečuje správne vetranie vzduchu počas tréningu a súvisiace znížené potenie. Mriežka, ktorá sa používa na vonkajšej strane rukavíc, pomáha pri správnom vetraní a po tréningu neprichádza do tváre rukavice.
Rukavice sú vhodné pre tréning v Boxing a Muay Thai

parametre:

  • Typ materiálu: 100% hovädzia koža
  • Farba: čierna a biela
  • Ventilačný systém ActivClima
  • Plniaca rukavice: špeciálna PUR pena
  • Široký a pevný dvojitý remienok na zápästie

Dodatočné parametre

Kategória: Boxerské/MMA rukavice
Záruka: 2 roky