Nutrend EAA Mega Strong 300 g

Kód: 6185/ANA 6185/POM Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: NUTREND
€22,10
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Instantná zmes deviatich esenciálnych aminokyselín (Essential Amino Acids = EAA), obohatená o vitamíny B5, B6, B12, D a zinok. Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné aminokyseliny. Ľudské telo ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov alebo látok a človek ich tak musí prijímať v strave.

Detailné informácie

Podrobný popis

EAA MEGA STRONG POWDER

  • BEZ CUKRU!
  • BEZ GLUTÉNU!
Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné aminokyseliny. Ľudské telo ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov alebo látok a človek ich tak musí prijímať v strave.
  • Športovci vyhľadávajú kvalitnú bielkovinu, bohatú na esenciálne aminokyseliny hlavne z dôvodu zabezpečenia základných látok pre možnosť syntézy svalstva (svalového rastu).
  • Vplyvom chybného stravovania môže byť prijaté nedostatočné množstvo niektorej z deviatich esenciálnych aminokyselín. Nedostatočná esenciálna aminokyselina je považovaná za aminokyselinu limitnú a syntéza telu vlastnej bielkoviny (nie iba svalstva) je ovplyvnená jej hodnotou!
  • EAA MEGA STRONG POWDER obsahuje všetky aminokyseliny, ktoré sú k dnešnému dňu považované svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) za esenciálne!
  • Vitamín B5 - prispieva k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a prispieva k energetickému metabolizmu. (EFSA)
  • Vitamín B6 - prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, ďalej prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému. (EFSA)
  • Vitamín B12 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež má úlohu v procese bunkového delenia. (EFSA)
  • Vitamín D - prispieva k normálnej absorpcii / využitia vápnika a fosforu, ďalej prispieva k udržaniu normálnej svalovej funkcie a prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. (EFSA)
Odporúčané dávkovanie:
Rozmiešajte 12 g v 350 ml vody. Nápoj vypite maximálne raz denne pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie:  ⅓ odmerky = cca 12 g. Podľa odporúčaného dávkovania riadne rozmiešajte vo vode. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov. Po namiešaní sú v nápoji patrné nerozpustené častice, čo je prirodzenou vlastnosťou výrobku.
 
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: